ساختمان پیش ساخته , پیش ساخته , ساختمان پیش ساخته , خانه پیش ساخته , ویلای پیش ساخته , پیش ساخته مسکونی , کارگاه پیش ساخته , سازه پیش ساخته

ساختمان پیش ساخته :

 

شركت خانه هاي پيش ساخته قديمي ترين توليد كننده سازه هاي پيش ساخته و اولين ارائه دهنده انواع كانكس در ابعاد و طرحهاي متنوع و پيشگام در حفظ نوآوري و استفاده از روشهاي نوين توليد و بكارگيري مواد اوليه جديد در راستاي تامين رضايت مشتريان ،كوشش نموده و با نگاه و توجه به پيشرفت جامعه و صنعتي شدن كشور متناسب با جايگاه مسكن و نقش بسيار حياتي تامين سريع مسكن كه از ويژگيهاي اين صنعت است گام برداشته و خود را ملزم به رعايت كليه نظرات و پيشنهادات و نيز اخذ طرحهاي جديد از جانب مشتريان ميداند .

ادغام تجارب سالهاي متمادي كاركنان اين مجموعه با ايده هاي نو و طرح روشهاي نوين از جانب نيروهاي خلاق كه به تازگي گام در عرصه فعاليت صنعتي و توليدي نهاده اند شركت را پويا ، با چشم انداز مثبت به آينده و دلگرم به ادامه هر چه بيشتر كار نموده و دستاورد آن گروه بيشمار مشتريان و متقاضيان كالاهاي توليدي مي باشد .

با توجه به زلزله خيز بودن كشور توسعه و گسترش اين صنعت الزامي بوده و نگرش همه جانبه به ابعاد آن از اهميت خاصي برخوردار است .

شناخت عمومي اين نوع سازه ها و نقشي كه در تامين مسكن جامعه دارند و معرفي ويژگيهاي آن از جمله وظايف توليد كنندگان و عرضه كنندگان اين كالا مي باشد .

تعدادي از شركتهاي طرف قرارداد جهت خريد خانه هاي پيش ساخته و كانكسهاي B.T.S به شرح ذيل مي باشد :

شركت مخابرات ايران و مراكز مخابرات استانها ، شهرداري قم ، سيمان فارس و خوزستان هواپيمايي جمهوري اسلامي ايران ، سپاه پاسداران انقلاب اسلامي ، شركت كالاي نفت تهران پالايشگاه شيراز ، شركت ملي گاز ، شركت ماشين سازي اراك ، اداره كل آموزش و پرورش و صدها شركت و سازمانهاي دولتي و خصوصي ديگر .

پیش-ساخته-خانه-پیش-ساخته-پیش-ساخته-مسکونی-ویلای-پیش-ساخته-شرکت-ساختمان-پیش-ساخته-ساختمان-پیش-ساخته-دو-طبقه-ساختمان-دوطبقه-ساختمان2

پیش-ساخته-خانه-پیش-ساخته-پیش-ساخته-مسکونی-ویلای-پیش-ساخته-شرکت-ساختمان-پیش-ساخته-ساختمان-پیش-ساخته-دو-طبقه-ساختمان-دوطبقه-ساختمان۲