کامیونت فاو

یکی از آخرین تولیدات موفق شرکت فاو کمپرسی فاو است که نوعی ماشین سنگین به شمار می رود که برای خالی کردن مواد توسط کفه پشتی مورد استقبال قرار می گیرد. این کامیون سنگین شرکت فاو با موتور ۴۲۰، گیربکس و جعبه فرمان ۲F ، سیستم ترمز بادی WABCO محصول جدیدی است که از سال ۹۲ وارد ایران شده و مورد استقبال قرار گرفته است.

از دیگر محصولات شرکت فاو می توان به انواع کامیونت های گروه فاو اشاره کرد. کامیونت فاو در ۳ مدل کامیونت ۵ تن و کامیونت ۶ تن و کامیونت ۸ تن تولید می شوند.

کامیونت ۶ تن فاو وزنی معادل ۲۹۵۰ کیلوگرم بدون در نظر گرفتن بار را داراست که می تواند حداکثر تا ۶ تن بار را تحمل کند. این کامیونت دارای باک آلومینیوم با ظرفیت ۱۳۰ لیتراست و حجم موتور۴ لیتری است.

سیبا موتور نماینده انحصاری شرکت فاو (Faw) بزرگترین شرکت خودروسازی چینی در ایران است. کمپرسی یکی از کامیون هایی است که از طریق این شرکت وارد ایران می شود.کمپرسی نوعی ماشین سنگین برای حمل و نقل و جابجایی موادی مانند شن، ماسه، سنگریزه و نخاله‌های معدنی و ساختمانی می‌باشد. بیشتر مدل‌های کمپرسی دارای سازه‌ای هیدرولیکی هستند که از آن برای خالی کردن مواد توسط کفهٔ پشتی آن استفاده می‌کنند.

برای اطلاعات بیشتر درباره قیمت کامیونت های فاو به صفحه فروش اقساطی فاو مراجعه فرمایید.